Ansatte


Sveiseverksted

Dagfinn Langseth

​Avdelingsleder / Prosjektleder / Eier / Styremedlem

920 51 088

dagfinn@castor.no

Trygve Eriksen

​Daglig leder / ​Prosjektleder ​/ ​Styremedlem

920 10 988

trygve@autogen.no


Stig Hovland

​Verksmester / Prosjektleder

919 04 503

stig@castor.no

Robert Paasche

​Prosjektleder / Sveiseingeniør

986 38 537

robert@castor.no

​Gro Helene Fagerlund

​Økonomisjef ​/ HR ansvarlig

920 5​2 ​600

​gro@castor.no

Roar Friberg

​Prosjektleder / ​Salg

​474 65 744

​roar@castor.no

Andre Gustavsen

Verkstedleder / HMS

924 56 759

andre@castor.no

Vareheis, løfteplattformer og løftebord

Atle Leidalen

​Salgsjef / Prosjektleder / Eier / Styreformann

900 44 527

atle@castor.no

​Joakim Strøm Jensen

​Montasjeansvarlig / Salg

​919 00 838

​joakim@castor.no