Ansatte


Sveiseverksted

Dagfinn Langseth

Avdelingsleder / Prosjektleder / Eier / Styremedlem

920 51 088

dagfinn@castor.no

Dag Thoresen

Daglig leder / Prosjektleder

971 80 520

dag.thoresen@castor.no


Stig Hovland

Verksmester / Prosjektleder

919 04 503

stig@castor.no

Robert Paasche

Prosjektleder / Sveiseingeniør

986 38 537

robert@castor.no

Andre Gustavsen

Verkstedleder / HMS

924 56 759

andre@castor.no

Roar Friberg

Prosjektleder / Salg

474 65 744

roar@castor.no

Vareheis, løfteplattformer og løftebord

Atle Leidalen

Salgsjef / Prosjektleder / Eier / Styreformann

900 44 527

atle@castor.no

Joakim Strøm Jensen

Montasjeansvarlig / Salg

919 00 838

joakim@castor.no