Kontakt oss

Kontakt oss i dag for en uforpliktende prat

Castor Autogen Mekaniske AS
Org nr 988 354 157

Stanseveien 14, 0975 Oslo
Ring på +47 971 80 520
Mail til dag.thoresen@castor.no

TIL BOTREND. Arkitekt Ingrid Bull fornyet kontorene til  Warner Brothers, vi ser på de smarte løsningene for å utnytte liten plass maksimalt i Nedre Voll gate.
FOTO: KNUT BJERKE

Våre dyktige rådgivere er alltid tilgjengelige og klare for å bistå med å finne den beste løsningen for ditt prosjekt.

Daglig leder

Dag Thoresen

Epost: dag.thoresen@castor.no

Telefon: +47 971 80 520

Økonomisjef

Mona Sundt

Epost: mona@castor.no

Telefon: +47 913 97 781

Styremedlem

Dagfinn Langseth

Epost: dagfinn@castor.no

Telefon: +47 920 51 088

Prosjektleder

Roar Friberg

Epost: roar@castor.no

Telefon: +47 474 65 744

Verksmester

Stig Hovland

Epost: stig@castor.no

Telefon: +47 919 04 503

Prosjektleder / IWE-00316

Robert Paasche

Epost: robert@castor.no

Telefon: +47 986 38 537

Prosjektleder

Robert Jocef Dela Torre

Epost: rjdt@castor.no

Telefon: +47 474 72 247

Kontakt oss for en uforpliktende prat!

Våre dyktige rådgivere er alltid tilgjengelige og klare for å bistå med å finne den beste løsningen for ditt prosjekt. Kontakt oss i dag for en uforpliktende prat.

"*" indicates required fields

Navn*